Ludzie kabaretu w fotografii KATARZYNY GODLEWSKIEJ

Serial Spadkobiercy

poniedziałek, 24 marca 2008
Serial "Spadkobiercy" wyreżyserowany przez Dariusza Kamysa to pewien rodzaj zabawy improwizowanej opartej o trzy założenia. Pierwsze to parodia specyficznych seriali telewizyjnych o swoistym klimacie typu "Dynastia", "Moda na sukces" lub "Santa Barbara".
Drugie założenie to tworzenie serialu na żywo na oczach widzów a trzecie łączy w całość i tworzy wybuchową mieszankę to fakt że występujący w serialu aktorzy, otrzymują od reżysera jedynie zarys akcji z jakimś zakończenie. Tuż przed spektaklem reżyser  informuje aktorów kto gra jaką rolę, z kim ma scenę i co w danej scenie ma się wydarzyć. Dialogi są improwizowane bezpośrednio na scenie a publiczność poinformowana wcześniej że aktorzy nie mają gotowych tekstów, szybko wychwytuje wszelkie błędy w fabule, potknięcia aktorów i wzajemne podpuszczanie wykonawców. 
Zabawa jest wyśmienita, publiczność nagradza wykonawców oklaskami i śmiechem podziwiając ich sukcesy i porażki. Mówiąc krótko człowiek się cieszy gdy widzi jak dobrze komuś idzie ale jaka powstaje radość gdy mimo sporego wysiłku nie idzie :)
W serialu występują: Artur Andrus, Joanna Kołaczkowska, Robert Górski, Marcin Wójcik, Janusz Rewers, Michał Wójcik, Agnieszka Marylka Litwin - Sobańska,  Znany Wojtek Kamiński, Piotr Bałtroczyk, Wojtek Tremiszewski.

Zjęcia przeze mnie prezentowane zostały wykonane w czasie realizacji programu "Piotr Bałtroczyk przedstawia".
Specjalne podziękowania dla Tomka Albera z Albert Production.
http://www.albert-art.pl/?id=konferensjerzy
| < Luty 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Zakładki:

Ciekawe? Czytaj dalej na BlogFrog.pl